56 644 76 90 info@fair-torun.pl

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku:

Spawacz metodą MAG 135, 136 – team leader

Obowiązki:
– team leader 4-osobowej grupy
– tłumaczenie poleceń służbowych z języka niemieckiego na język polski
– spawanie metodą MAG 135,136
– spawanie konstrukcji stalowych i elementów maszyn

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza min. 2 lata
znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym/komunikatywnym

Oferujemy:
– umowę o pracę na cały etat
– zatrudnienie na niemieckich warunkach ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi
– stawkę godzinową: 18,00 eur/h brutto
– zapewnione (odpłatne) zakwaterowanie
– pracę od zaraz
– pomoc konsultantów polskojęzycznych w sprawach administracyjnych.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji za pomocą opcji „Wypełnij formularz” lub na adres e-mail: info@fair-torun.pl. Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt telefoniczny: 56 644 76 90.

Firma Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co.KG została nagrodzona 1-szym miejscem iGZ w kategorii: „Opieka i warunki mieszkalne dla pracowników”.

This post is also available in: enEnglish