56 644 76 90 info@fair-torun.pl

Aktualnie dla naszego Klienta, agencji reklamowej FRACTAL Sp. z o. o. sp. k. poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Bydgoszczy na stanowisku:

Grafik 3D/Konstruktor

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Nr Referencyjny.: 3d/bydg/2020

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie wizualizacji 3D na bazie otrzymanych materiałów,
  • projektowanie przestrzenne brył i konstrukcji,
  • przygotowywanie plików do druku i produkcji.

Wymagania:

  • znajomość programów Autodesk Fusion 360, Rhinoceros 3D, KeyShot,
  • znajomość pakietu Adobe w szczególności InDesign, Illustrator, Photoshop,
  • doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobrego zorganizowania,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • pracę od poniedziałku do piątku w zgranym zespole,
  • pracę przy projektach dla znanych światowych marek z branży beauty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl.

Uwaga: Aplikacje Kandydatów przesyłane bezpośrednio do firmy FRACTAL Sp. z o. o. sp. k. nie będą rozpatrywane.